Садовий намет намет 3x3 м. Павільйон зелений
Садовий тент, вагою 7 кг і розміром 3x3 метри. Прекрасно підійде для відпочинку на дачній ділянці або в саду. Павільйон захистить вас і ваших гостей від дощу або сонця. Його полотно є не промокає й не пропускає 90% ультрафіолетових променів. Садовий намет можна купити в нашому інтернет-магазині недорого
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Justin
- Нова Пошта
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів можливі різні способи оплати:
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Предоплата на карту банка
- Наявні для отримання


Садовий намет підійде як намет на дачі, тимчасовому покритті на природі, а також для торгівлі просто неба, для проведення дегустацій на ярмароках і промоакцій, для святкування дня народження та інших заходів. Являє собою просту конструкцію, яка легко встановлюється.

Надійна конструкція
Ви запросто можете встановити всередині намету стіл і стільці. Міцна конструкція не іржавіє та стійка до атмосферних впливів. Якісне спеціальне покриття захистить сталевий каркас намету від корозії.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
*Тип конструкції: Портативний
*Материал: Полиэстер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 7 кг
*Спрощай: 8.8 кв.м.
*Розміри: 300x300 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 1 650 ₴






