Садовий шатер Павільйон 3,2*3,6 м. Сталевий каркас
Шатер вагою 47.5 кг і розміром 3,2*3,6 метра. Чудово підійде для відпочинку в саду або на дачі. Павільйон позбавить ваших гостей сонячних променів або дощової погоди. Його полотно є водовідштовхувальним і не пропускає 90% ультрафіолетових променів.
Дощлива погода або сонце нерідко заважають насолодитися відпочинком повною мірою. Тентовий намет посприяє комфорту та зробить ваш відпочинок більш вдалим. Садовий намет можна купити в нашому інтернет-магазині недорого
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- УкрПошта
- Нова Пошта
- Justin
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Запропоновано на карту банку Промолатання — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Предоплата на карту банка
- Наявні для отримання
Ви запросто зможете встановити всередині намету стіл і стільці. Садовий намет альтанка стійкий до атмосферних впливів і не іржавіє. Якісне порошкове покриття захистить сталевий каркас намету від корозії.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Матеріал: поліестер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вес товара :47,5 кг
*Спрощай: 11,52 кв.м.
*Розміри : 320X360см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 3200 мм |
| Ширина | 3600 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 10 800 ₴


