Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Садовий намет
Садовий намет зі шторками, розміром 3*3 м, чудово впишеться на дачі або на ділянці особняка. Навіс павільйону зроблений із поліестеру, стійкого до забруднення та зношування. Не потребує додаткового догляду, а водовідштовхувальне покриття захистить вас від дощу. Садовий намет можна купити в нашому інтернет-магазині недорого

Комфорт у будь-яку погоду
Вас не турбуватиме спека, позаяк за допомогою садового павільйону ви ущипитеся від сонячних променів. Садовий намет обладнаний захисним покриттям, яке акумулює тепло та зберігає всередині стабільну температуру. Це забезпечить вам комфортний відпочинок. Садовий намет врятує вас від вітру. На природі це відіграє знамениту роль, позаяк порив вітру, що підйнявся, може перешкодити насолодитися відпочинком у повному обсязі.

Надійна конструкція
Конструкція захистить вас навіть у вітряну погоду, оскільки є міцною. Фіранки можуть бути сомкнені з чотирьох боків шатра або повністю розкриті. Спеціально облаштований дах конструкції забезпечує циркуляцію повітря.
Якісний відпочинок
Павільйон підходить для того, щоб насолодитися спокійною атмосферою й випити чашечку ароматної кави. Або навпаки, ідеально підійде для вечірок у саду. Адже кожен із нас любить проводити час на чистому повітрі, якнайдалі від повсякденної метушні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 4 699 ₴




